Hidroizolatii Tabla

Hidroizolatii tabla, cu materiale de exceptie, pentru acoperisuri perfecte

Cu o experienta de 12 ani, echipa noastra formata din personal calificat, responsabil si entuziast, pune la dispozitia clientilor servicii profesioniste de hidroizolatii pentru diferite acoperisuri din tabla, cu solutii lichide Revimca.

Materialele cu care lucram sunt de ultima generatie, atingand performante exceptionale, astfel incat lucrarile se executa mult mai simplu, iar randamentul este maxim.

Din punct de vedere estetic, finisajul atinge perfectiunea in cazul lucrarilor de hidroizolatii tabla.

Oricare ar fi tabla din care este construit acoperisul dumneavoastra, noi suntem in masura sa il hidroizolam perfect. Solutiile revolutionare pe care le utilizam si experienta si profesionalismul echipei noastre va pot garanta o impermeabilizare absoluta a acoperisului.

Hidroizolatii tabla zincata - hidroizolatii tabla galvanizata

Lucrarile de hidroizolatii tabla zincata, prin metodele ultramoderne pe care le aplicam, devin absolut necesare in cazul in care tabla este destul de veche sau ruginita, iar acoperisul poate avea nenumarate gauri, multe din ele invizibile, prin care apa isi croieste drumul spre a se infiltra. In acest caz, vom aplica un neutralizant pentru rugina si bitum si vom crea legatura cu peretele vecin si termosistemul. Urmeaza o perfecta ranforsare a imbinarilor si a suprapunerilor, iar la finalul lucrarilor veti fi uimiti de schimbarea radicala a aspectului acoperisului si de eficienta solutiei noastre.

La fel se vor desfasura lucrarile si in cazul in care avem de aplicat hidroizolatii tabla galvanizata, iar efectul va fi identic.

Hidroizolatii tabla cutata, lucrari profesioniste executate de profesionisti

Tot noi suntem solutia optima pentru lucrarile de hidroizolatii tabla cutata, deoarece experienta si profesionalismul care ne caracterizeaza ne recomanda a fi cei mai buni in acest domeniu.

Avantajele alegerii acestui gen de hidroizolatii tabla sunt nenumarate, iar rezultatele sunt edificatoare. In primul rand, aplicarea solutiilor lichide Revimca, pe baza de cauciuc acrilic, se face la rece, fara a fi necesara folosirea flacarii. Solutiile sunt autoextingibile, prin urmare este exclus riscul de incendiu. Se obtine o hidroizolatie continua, fara imbinari, cu o rezistenta mare la tractiune, care are abilitatea de patrunde in orice fisura, mulandu-se pe orice suprafata si neexfoliindu-se, conferind acoperisului caracteristica de impermeabilitate absoluta.

Hidroizolatii tabla, pentru locuinte trainice si confortabile

Apeland la serviciile noastre, va veti bucura de locuinte trainice si confortabile, fara infiltratii de apa prin acoperisuri si fara posibilitatea aparitiei umezelii sau a mucegaiului. Suntem la dispozitia dumneavoastra si acceptam lucrari de pe tot teritoriul tarii, indiferent de regiunea in care locuiti. Contactati-ne, iar echipa noastra de experti va discuta cu dumneavoastra si va va recomanda metoda cea mai potrivita de lucru.

Va asiguram ca ne vom respecta toate angajamentele luate precum si termenele de finalizare a lucrarilor, oferind in acelasi timp garantii pentru lucrarile pe care le prestam.

Reputatia si succesul de care ne bucuram in acest moment se datoreaza modului in care ne-am satisfacut clientii de-a lungul timpului. Suntem o echipa tanara si profesionista, iar lucratorii nostri au beneficiat de cursuri de specialitate atestate in domeniul in care ne desfasuram activitatea. Contactati-ne si va asiguram ca nu veti regreta!

Locatie (Harta)

Strada Academiei 39-41, București 010013, Romania
Evalueaza articolul:
5
Hidroizolatii panouri sandwich
Hidroizolatii subsol

Postari Asemanatoare

 

Comentarii

Nici un comentariu. Fii primul care trimite unul
Esti deja inregistrat? Autentifica-te aici
Vizitator
Vineri, 18 August 2017

Imagine Captcha

BLOGGERI RECENTI

Ranada Construct
31 postare(postari)
Econograf.ro
28 postare(postari)
West Rent a Car
15 postare(postari)
Adrian Ulmeanu
14 postare(postari)
Seven Colours
13 postare(postari)
Mihai Tomovici
10 postare(postari)
Plastic Top Activ
5 postare(postari)
Ignat Maria Agurita
5 postare(postari)
Attitude Events
4 postare(postari)
Family Road
4 postare(postari)

CELE MAI VOTATE ARTICOLE

Site4All
30 Iunie 2017
Mă gândesc că este posibil să tot primești oferte „miraculoase", care promit să-ți promoveze afacerea în mediul online.Iar apoi, după ce apelezi la respectivele servicii, să îți fi...
Evalueaza:
27
1608 vizualizari
Adrian Ulmeanu
04 August 2016
Cunoașteți oameni care se plâng mereu că nu au timp și nu au bani?Nu este greu să îi recunoașteți: sunt acei oameni care sunt într-o agitație continuă, mereu în alertă, mereu foart...
Evalueaza:
18
21157 vizualizari
Econograf.ro
07 August 2016
Oricine are nevoie de un website poate face o cautare simpla pe Google si gaseste milioane de rezultate, mai exact 6 milioane de rezultate pe care Google le-a considerat relevante ...
Evalueaza:
17
19917 vizualizari
Acest website foloseste cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experienta mult mai buna de navigare si servicii adaptate nevoilor si interesului fiecaruia.
"Cookie"-urile au rolul de a facilita accesul si livrarea serviciilor folosite de utilizator de internet, precum personalizarea anumitor setari (limba, tara, preturi afisate in moneda nationala).